Kompromitacja Natalii Siwiec! Internauci zarzucają jej szerzenie kłamstw

Natalia Siwiec skompromitowała się na Instagramie? Wygłosiła opinię o czerniaku, którą internauci uznali za sprzeczną z powszechnie uznanymi badaniami. Kto miał rację – zależy od punktu widzenia.

35-letnia celebrytka Natalia Siwiec jak każda współczesna gwiazda dba o swój wizerunek na social media i często publikuje posty na Instagramie. Tym razem opublikowała post o swoim dziecku, podróżach i promieniach UV.

 

Kocham podróże, a odkąd jestem mamą, kocham je jeszcze bardziej. To wspaniałe, móc pokazać małej istotce cały świat. Przy okazji oczywiście dbam o jej delikatną skórę przed szkodliwymi skutkami promieniowania słonecznego – napisała Natalia Siwiec na Instagramie.

 

Wstawiła zdjęcie, jak razem ze swoim małym dzieckiem opala się nad basenem. Pod postem rozgorzała gorąca dyskusja fanów o tym, że dzieci nie powinny przebywać za długo na słońcu, gdyż to jest szkodliwe dla ich zdrowia.

 

Jak dotąd nie ma dowodów naukowych potwierdzających, że czerniak występuje od słońca. Ani dowodów, które wskazują, że promieniowanie UV zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia raka skóry – napisała Natalia.

 

Polała się fala krytyki, że gwiazda szerzy niepotwierdzone badaniami opinie o czerniaku i wprowadza ludzi w błąd.

 

„Poczytaj najnowsze badania, zanim się wypowiesz” – odpowiedziała na negatywny komentarz celebrytka.

 

CZYTAJ TAKŻE: Kryzys u księcia Harry’ego i Meghan. Nikt z rodziny nie chce z nimi rozmawiać!

 

 

Źródło: pudelek.pl / foto Instagram.com