Koronawirus już dotarł? Król disco polo przyłapany, a posłowie wywołali duży skandal? To warto zobaczyć!

W ostatnich godzinach zdecydowanie nie brakowało dziennikarzom tematów do omawiania. Mówiło się dziś o napięciu pomiędzy środowiskiem Prezydenta Andrzeja Dudy a Kancelarią Premiera Mateusza Morawieckiego, o którym wieczorem poinformowano, iż został zażegnany i przygotowania do wizyty w Smoleńsku przebiegają pomyślnie. W polityce działo się jednak więcej, ponieważ w Sejmie odbywały się ważne głosowania, a dodatkowo Polska znów zmuszona była odpowiadać w Luksemburgu na zarzuty dotyczące sprawy Izby Dyscyplinarnej SN. Przy okazji kolejnych dyskusji o praworządności w Polsce warto wysłuchać słów jednego z niemieckich eurodeputowanych, który w zdecydowanych słowach zwrócił się w kierunku totalnej opozycji. Warto dziś spojrzeć też niepokojom związanym z tym co wydarzyło się przez ostatnie godziny w temacie walki z koronawirusem. Te informacje mogą niepokoić!

 

CZYTAJ: HIT! Niemiecki europoseł krytykuje przedstawicieli polskiej opozycji [WIDEO]

 

Sporo osób w naszym kraju może być oburzonych w ostatnich dniach postawą niektórych posłów, którzy pełnią też ważne role w polityce. O tych sytuacjach, które dla wielu są prawdziwym skandale, pisaliśmy również w poniższych artykułach.

 

CZYTAJ: Oburzające zachowanie znanych polityków! Zrobili to w obliczu kamer [WIDEO]

CZYTAJ: Jachira znów zabłysnęła niewiedzą! W komentarzach nikt jej nie oszczędził

 

Wiele poważnych obaw wywołują u sporej grupy osób informacje dotyczące rozprzestrzeniania się koronawirusa. W temacie dotyczącym Polski przekazał jeden z wiceministrów. O tym przeczytacie Państwo w poniższym artykule.

 

CZYTAJ: Koronawirus już w Polsce? Tysiące zakażonych w ciągu doby na…

 

Kontrowersji i plotek nie brakuje także w świecie show-biznesu. Ostatnio spora część z nich dotyczy filmu „Zenek” opowiadającym o królu disco polo Zenonie Martyniuku. Na czym został przyłapany wraz z żoną gwiazdor? I dlaczego znany aktor odmówił udziału w tej produkcji? O tym również można przeczytać na łamach naszego portalu.

 

CZYTAJ: Zenek Martyniuk PRZYŁAPANY po premierze filmu! Wsiadł z żoną do samochodu i…

CZYTAJ: Odmówił roli w filmie o Zenku Martyniuku! Powód zaskoczył wielu

 

Warto przyjrzeć się też niektórym doniesieniom ze świata sportu. Niestety nie brakuje też kolejnych doniesień dotyczących środowiska pseudokibiców.

 

CZYTAJ: Gol miesiąca, a może nawet roku! Niesamowite trafienie pomocnika! (WIDEO)

CZYTAJ: Pseudokibice ukryli to pod ziemią w znanym polskim mieście? Policja przeprowadziła akcję!

CZYTAJ: Komisja Ligi ukarała kibiców Legii Warszawa. Jest odpowiedź Legionistów

 

Zobaczcie również:

CZYTAJ: Nietypowe wyburzanie! Tam nie ma mowy o BHP [WIDEO]

CZYTAJ:Wielki SKANDAL w Familiadzie! To wydarzyło się na wizji

 

Fot.: Piqsels.com