Korwin punktuje Bosaka. Lekcja zdrowego rozsądku od nestora Konfederacji

Poseł Krzysztof Bosak przedstawił ostatnio zaskakującą teorię na temat miejsc w pracy. W Internecie rozpętała się niemała burza. Komentarz Janusza Korwin-Mikkego zaskakuje. 

Niedawno media poinformowały o tym, że do Polski pracować przyjdzie grupa osób z Etiopii. Poseł Krzysztof Bosak postanowił skomentować zaistniałą sytuację.

 

Jeśli rynek pracy i gospodarka rozwijają się bardziej dynamicznie niż sama populacja narodu polskiego, zamieszkująca polskie terytorium to być może trzeba nieco spowolnić tworzenie nowych miejsc pracy, dopóki nie urodzi się więcej dzieci.

-powiedział.

 

W Internecie zawrzało. Wypowiedź posła Bosaka postanowił skomentować również jeden z liderów Konfederacji – Janusz Korwin Mikke.

 

(…) rzeczywiście nie wolno działać pod dyktando przedsiębiorców. Ale też nie wolno wiązać im rąk, bo to nie naród polski, który marzy o wyjeździe za granicę, będzie utrzymywał emerytów – tylko przedsiębiorcy. 

-napisał Korwin-Mikke.

 

Przez kilkadziesiąt lat słuchałem narzekań (również narodowców), że Polacy wyjeżdżają za granice i zamiast budować Polskę wzbogacają różnych Angoli czy Żabojadów. Teraz gdy przyjeżdżają imigranci, by pracować na nas – to też źle…

-dodał.

 

Zaznaczył, że piękno Konfederacji „polega na tym, że ludzie nienawidzący lewactwa mają na kogo głosować nie marnując głosu. I mają wybór: mogą głosować na kol.Bosaka, kol.Brauna czy na mnie lub innego przedstawiciela KORWiNy.”

 

Źródło: korwin-mikke.pl

Foto: archiwum