„Kozacka” akcja Cracovii! Jak na to ultimatum odpowie gwiazdor Legii i jego klub?

W oczekiwaniu na mecze reprezentacji trwa sezon ogórkowy w rodzimej lidze, przez niektórych zwanej ekstraklasą. Wielbiciele naszej „kopanej” zapewne i po nowym sezonie nie mają prawa oczekiwać cudów. Czasem jednak i w naszym piłkarskim świecie pojawiają się hitowe akcje. Taką jest właśnie ta, która za pośrednictwem mediów społecznościowych przeprowadziła Cracovia.  

Wykorzystując znane antagonizmy pomiędzy stolicą Polski a krakowskimi klubami prowadzący konta Cracovii w mediach społecznościowych zrobili żart Legii, a konkretnie jej gwieździe, a zarazem najlepszemu snajperowi Carlitosowi.

 

W ostatnich dniach krakowski klub podpisał kontrakt z bratem snajpera „wojskowych”. Co więcej w rolę agenta 23-letniego Rubena Lopeza Hueski wcielił się … Carlitos. Zanim braci zmierzą się na boiskach Ekstraklasy ( o ile zresztą Carlitos nie zostanie sprzedany do innego klubu) Cracovia zażądała on starszego z nich… no właśnie, sami przeczytajcie 😉

 

Przyznamy, że dawno nie widzieliśmy w naszych social mediach dotyczących futbolu równie udanej akcji 😉 Jak widać można! Brawo!

 

/red./

 

foto: twitter.com