Kryzys u księcia Harry’ego i Meghan. Nikt z rodziny nie chce z nimi rozmawiać!

Brytyjska prasa głosi, że kryzys w rodzinie królewskiej sięga zenitu. Co tym stało się, że nastąpił taki kryzys u Meghan Markle i księcia Harry’ego?

Odkąd tylko Meghan dołączyła do rodziny królewskiej, nie cichną plotki o jej wrogich relacjach zarówno z królową, jak i drugą parą książęcą – księżną Kate i księciem Williamem. W ostatnim wywiadzie dla stacji ITV bliska płaczu Meghan wyznała, że przez ciągłą krytykę ze strony mediów ucierpiało jej zdrowie fizyczne i psychiczne. Zraniło ją, że prasę interesują tylko plotki, a nikt nie pytał o jej zdrowie i samopoczucie w czasie ciąży.

 

CZYTAJ TAKŻE: Brad Pitt znalazł nową miłość? To o 25 lat młodsza aktorka z popularnego serialu (FOTO)

 

Wywiad wzruszył opinię publiczną i skłonił do zastanowienia. Jednak tylko na moment, bo gdy Harry i Meghan zrezygnowali ze spędzania grudniowych świąt z królową, świat obiegły kolejne plotki. Magazyny donoszą, że w rodzinie królewskiej nie jest dobrze, a relacje Meghan i Harry’ego z resztą „royalsów” są napięte. W magazynie People pojawiła się informacja, że na tę chwilę z Meghan oraz Harrym nikt nie ma dobrego kontaktu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Fala hejtu za zdjęcia w bikini BEZ RETUSZU! Zobacz jak NAPRAWDĘ wyglądają modelki (FOTO)

 

Źródło: pudelek.pl / foto Facebook.com