Kryzys w polskiej reprezentacji. Wymowne zachowanie Lewego

W Polskiej reprezentacji atmosfera ostatnio jest bardzo napięta. Robert Lewandowski aż odmówił komentarza.

Taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy. Zwykle kapitan drużyny, Robert Lewandowski, zatrzymuje się na rozmowę z mediami po meczach. Tym razem jednak po meczu Polska – Łotwa wolał nie udzielać wywiadów.

 

CZYTAJ TAKŻE: Tragiczna śmierć 6-letniej dziewczynki. Ojciec zawinił

 

W czwartek odbył się mecz eliminacyjny do Euro 2020 między Polską a Łotwą. Po meczu Lewandowski szybko przeszedł przez strefę mieszaną, żeby nie udzielać komentarza. Za to w wyważonych słowach Kamil Glik wyraził niezadowolenie zawodników z gry. Polska reprezentacja przegrała 3:0.

 

Wiadomo, że po meczu w szatni doszło do ostrej kłótni między zawodnikami. Niektórym, bardziej doświadczonym piłkarzom, nie podobał się sposób gry drużyny.

 

– Zagraliśmy dobre 20 minut. Później zaczęły się piętki, każdy chciał strzelić gola, grał pod siebie, a w piłce nie o to chodzi. Nie podobało mi się to i wyraziłem to w szatni. Po tylu latach gry w reprezentacji mogę mieć swoje zdanie i się nim dzielić. Zawsze staram się podchodzić do meczu z pokorą, a z Łotwą tego nam brakowało. Staram się nie denerwować, ale wiele rzeczy mnie zagrzało. Zwłaszcza, że w ostatnich miesiącach byliśmy krytykowani za słaby styl. Nie chcę mówić wszystkiego, żeby nie palnąć czegoś mocniejszego – mówił  Kamil Glik.

 

Dochodziło także do napięcia na linii Lewandowski – PZPN. Zbigniew Boniek krytykował kapitana, że w mediach wypowiadał się negatywnie o grze naszej reprezentacji w meczach ze Słowenią.

 

Źródło: wp.pl / foto Facebook.com