KU PRZESTRODZE! Szokujące nagranie po „spotkaniu” z łosiem [WIDEO]

O wypadkach drogowych i tym jak ważne jest skupienie oraz poważne traktowanie przepisów przypomina się bardzo często w kampaniach społecznych. Na to jak tragiczne w skutkach może okazać się nawet chwilowa nieuwaga w ruchu drogowym przypomina też niejednokrotnie policja. Niektóre sytuacje za kierownicą jednak ciężko przewidzieć, a zdarza się, że do zderzenia dochodzi nie tylko z innym pojazdem.

 

Zdarza się, że do wypadków dochodzi w wyniku nagłego wyskoczenia na drogę dzikich zwierząt. Tak też było w tym przypadku, a po wszystkim opublikowano w sieci nagranie ku przestrodze. Jak widać czujność należy zachowywać nawet na drogach w okolicach lasów i terenów, gdzie spotkanie ze zwierzęciem może zdarzyć się w każdej chwili.

 

Po jednym z takich „spotkań” auta z łosiem opublikowano film w internecie, na którym widać skutki zderzenia ze zwierzęciem. Zdarzenie miało miejsce w rejonie jednego z lasów na Lubelszczyźnie. Według pojawiających się w internecie doniesień kierowca samochodu przeżył, jednak musiał trafić do szpitala.

 

 

 

Źródło: Twitter/@stumbras3

Fot.: Pixinio