Lech Wałęsa znów szaleje! Nie zgadniecie co tym razem wymyślił

Lech Wałęsa ostatnio jest bardzo aktywny politycznie. Jeździ po świecie, pisze na Facebooku. Teraz szaleje! Nie zgadniecie co znowu wymyślił. 

Lech Wałęsa jest ostatnio bardzo aktywny politycznie. Jeździ po świecie, pokazuje się w koszulce „Konstytucja” w języku angielski, rosyjskim, czy francuskim. Prawie codziennie komentuje też bieżące wydarzenia polityczne na swoim Facebooku.

 

Ostatnio głośno jest na temat zniesienia wiz dla Polaków w USA. Lech Wałęsa znów postanowił skomentować tą sprawę. W rozmowie z dziennikarzem gazety Fakt powiedział, że zniesione wizy zawdzięczamy właśnie…jemu!

 

W tym kraju na walkę o wizy najwięcej czasu poświęciłem ja. To także mnie zależało na tym, żeby dowiedzieć się prawdy – dlaczego Amerykanie latami używają takich niepoważnych argumentów, by nie dać nam bezwizowego wjazdu. W końcu wymusiłem odpowiedź na pani Clinton.

-powiedział Wałęsa.

 

(Polonia)  Jedną ręką mówiła: „dajcie Polsce wjazd bezwizowy”, a z drugiej: „nie dawajcie, bo oni całymi rodzinami przyjadą, będą siedzieć, nie będzie można ich wyrzucić.

-dodał.

 

Też twierdzicie, że Wałęsa wywalczył wizy dla Polaków?

 

Źródło: fakt.pl, nczas.com

Foto: archiwum