Legenda muzyki ocenia karierę Viki Gabor! Te słowa Gabor zapamięta na długo

Kariera Wiktorii Gabor nabiera tempa. Jej piosenki hulają na listach przebojów i mają miliony wyświetleń na YouTube. Teraz jej karierę ocenia legenda muzyki. Te na długo utkną w pamięci Viki Gabor.

Po wygranej konkursu Eurowizji dla dzieci kariera Wiktorii Gabor nabrała tempa. Jej piosenki hulają na listach przebojów, a na YouTube jej utwory zdobywają miliony wyświetleń. Ostatnio 12-latka wydała piosenkę wraz ze znaną piosenkarką Kayah. Utwór ten bije rekordy popularności. Minął zaledwie miesiąc od premiery, a utwór pt. „Ramię w ramię” ma już ponad 13 milionów wyświetleń na YouTube.

 

Utworu można posłuchać tutaj:

 

Wiktoria Gabor z pochodzenia jest Romką i z tego właśnie powodu spotkała ją fala hejtu. Sprawą rasistowskich komentarzy zajął się już prokurator. Również wiele gwiazd i polityków skomentowało zachowanie wobec 12-latki. Co ciekawe w jej obronie stanął sam Janusz Korwin-Mikke.

 

Karierę gwiazdy postanowił skomentować także legenda muzyki – Don Vasyl. Jego ciepłe słowa utwierdzają nas w przekonaniu, że Viki Gabor może liczyć też na jego wsparcie.

 

To nie są romskie piosenki. Ale fajnie, że nie robi tego samego, co my wszyscy, takich typowo cygańskich, z naszych korzeni. Ona robi takie piosenki już bardziej dla świata. To podnosi nam kunszt naszej kultury, naszej tradycji, naszych Romów.

-powiedział w jednym z wywiadów zapytany o 12-letnią zwyciężczynię Eurowizji Junior.

 

Młodziutka artystka nigdy nie wstydziła się tego skąd pochodzi i zawsze dumnie o tym wspominała.

 

My życzymy Wiktorii Gabor samych sukcesów!

 

Źródło: wlocie.pl

Foto: zrzut ekranu/ YouTube