Lekceważenie rywala skończyło się dla niego fatalnie. Zobaczcie ten nokaut [WIDEO]

Przy okazji zmagań zawodników zajmujących się sportami walki, takimi jak boks czy MMA, nie brakuje wielu momentów spięć i wzajemnych uszczypliwości pomiędzy rywalami. Do sytuacji takich dochodzi nie tylko w trakcie pojedynków, ale również podczas konferencji prasowych, jak i w medialnej aktywności. Na tym opublikowanym w internecie nagraniu, okazywanie lekceważenia rywalowi w oktagonie, zakończyło się jednak bardzo źle dla jednego z mężczyzn zajmujących się konfrontacją mieszanych sztuk walki.

 

W tej walce, którą obejrzeć można na dołączonym materiale filmowym, zawodnik opuszczał ręce i wykonywał gesty mające sprowokować przeciwnika, a przy tym być pewnego rodzaju wyrazem nonszalancji. Ostatecznie jednak rywal powalił stosującego takową strategię zawodnika na matę jednym kopnięciem. Kiedy ten już leżał, zwycięski zawodnik MMA dopił go pięścią, doprowadzając do bezdyskusyjnego nokautu.

 

Wśród głosów komentujących internautów, oprócz stwierdzeń iż sportowca rzeczywiście zgubiło okazywanie lekceważenia i zbyt duża pewność siebie, pojawiają się również te, które zwracają uwagę na fakt, że w innych przypadkach prowokowanie przeciwnika może się powieść, a następnie przynieść korzystny dla prowokującego skutek.

 

A jakie jest Wasze zdanie?

 

Nigdy nie lekceważ przeciwnika

Nigdy nie lekceważ przeciwnikaP.S. Zapraszam Cię do polubienia fanpage Najlepsze newsy, zdjęcia, filmy👍

Gepostet von Najlepsze newsy, zdjęcia, filmy am Montag, 17. Februar 2020

 

 

Źródło: Facebook/@NZdjeciaFilmy