Lewandowski pierwszy raz poprosił o pomoc. Cały czas trwa walka ze śmiertelną chorobą

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedna z najbardziej znanych par w Polsce. Dzięki temu często wykorzystują swoją popularność i sławę na portalach społecznościowych i starają się pomagać najbardziej potrzebującym.

Anna Lewandowska w ostatnich latach postanowiła rozwinąć swoją karierę i także spróbować swoich sił w sporcie, ale jako trenerka fitness. W zawrotnym tempie udało jej się swoją pracą i zaangażowaniem podbić serca wielu Polek i pomóc im osiągnąć efekty. Dzięki temu rozkręciła biznes, a także stworzyła własny wizerunek.

 

Anna Lewandowska opublikowała post na swoim koncie na Instagramie, w którym opowiedziała o przypadku małego chłopca Patryka, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Telefon ZABIŁ nastolatkę. Wystarczyło kilka sekund

 

 

Na pierwszy rzut oka nie zobaczysz jak nierówną walkę toczy ten drobny maluszek. W oczach Patryczka nie dojrzysz SMA, czyli rdzeniowego zaniku mięśni.
Nikt nie powinien doświadczać takiego cierpienia, a już na pewno nie tak bezbronne dzieci.

Okrutna a zarazem kojąca jest wiadomość o leku, będącym jedyną szansą na wyleczenie Patryczka. To niebotycznie drogi lek (9 mln), na który zbieramy fundusze.

Tych z Was, którzy chcieliby dziś dołączyć do wsparcia zapraszam do Sztuk Walki @babybyann , gdzie przeczytacie rozmowę z niezwykle silną Mamą Patrysia – Moniką Radwańską.

Pomagajmy🙏

 

-napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zmarła znana aktorka „Na Wspólnej”. To prawdziwy cios dla fanów

 

Anna Lewandowska zachęca do pomagania Patryczkowi, dla którego jedynym lekarstwem może być lek za 9 milionów złotych. Liczą się nawet drobne kwoty, a mogą małemu chłopcu uratować życie. Nie powinniśmy być obojętni na krzywdę innych.

 

Źródło: Instagram.com / foto Instaram.com annalewandowskahpba