Lubnauer zalicza nokaut u Magdy Ogórek. To trzeba zobaczyć [WIDEO]

Do mocnego spięcia na antenie TVP Info doszło pomiędzy Magdaleną Ogórek, a szefową Nowoczesnej, Katarzyną Lubnauer. Lubnauer raz po razie wchodziła dziennikarce w słowo, nie pozwalając prowadzić normalnej rozmowy. 

 

Katarzyna Lubnauer była gościem programu Magdaleny Ogórek na antenie TVP Info. Między kobietami doszło do mocnej wymiany zdań, gdy Lubnauer zaczęła zadawać pytania dziennikarce oraz przerywała jej w połowie wypowiedzianego zdania.

 

Ogórek zasugerowała szefowej Nowoczesnej, że ta wzięła do siebie słowa Marka Migalskiego. Kandydat KO do senatu opublikował tweeta, w którym napisał, że „Trzeba tam iść, pluć w twarz „dziennikarzom” TVP i zwracać się bezpośrednio do wyborców”. Jak widać po wypowiedziach Lubnauer taki poziom debaty jej odpowiada.

 

„Jak zapraszam do programu, to ja zadaję pytania, a nie pani, tak?” – przypomniała Ogórek.

 

„Na tym polega program, w którym zadaje się pytania, że pozwala się również gościowi na nie odpowiedzieć” – odparła polityk.

 

Dziennikarka odpowiedziała, że urządziła jej taką rzeczywistość jaką mają posłowie PiS w TVN24. Oburzona Lubnauer zaczęła tłumaczyć, że Ogórek płacą z publicznych pieniędzy, na który składa się również płacony przez nią abonament.

 

„Taka telewizja jaka była w poprzednim kształcie, to się pani pewnie bardzo podobała” – odparła na to Ogórek

 

Poniżej nagranie z rozmowy:

 

 

Źródło: wPolsce.pl