Makabryczne odkrycia na terenie Wielkopolski!

Do dwóch makabrycznych zdarzeń doszło w ostatnich dniach na terenie województwa Wielkopolskiego. Niestety sprawy te wiążą się ze śmiercią kilku osób.

 

Pierwsza sprawa dotyczy sytuacji jaka miała miejsce w Kaliszu. W jednym z domów znajdujących się przy ul. Niemojowskich znaleziono tam ciała dwójki osób- kobiety i mężczyzny. Wiadomo, że byli oni w wieku około 50 lat, a ich zwłoki odnalazła osoba należąca do ich rodziny.

 

W przypadku tragedii w Kaliszu wykluczony wstępnie został udział osób trzecich w śmierci znalezionej pary zmarłych. Odrzucona miała zostać też hipoteza o zatruciu tlenkiem węgla.

 

Kolejne makabryczne odkrycie miało miejsce niedaleko miejscowości Kościan, leżącej również na terenie województwa wielkopolskiego.

 

W środowe popołudnie odnaleziono ciało mężczyzny, które znajdowało się w Kanale Mosińskim. Zgłoszenie o odnalezieniu zwłok policja otrzymała około godz. 14. Takie informacje podał portal rmf24.pl powołując się na relacje aspirant Izabeli Czerwiński. Sprawa ta badana jest przez policjantów, których działania nadzoruje prokuratura.

 

Przeprowadzenie sekcji zwłok przybliżyć ma śledczych do odpowiedzi na pytanie co doprowadziło do śmierci mężczyzny.

 

 

 

Źródło: rmf24.pl ; wp.pl

Fot.: Flickr