Maluchem chciał sforsować zalaną drogę. Zobaczcie co go spotkało (WIDEO)

Popularność w sieci zdobywa film na którym widzimy zalaną wiejską drogę i małego fiata na poboczu. Bohaterski strażak ratuje kierowce.

 

Film został nagrany na drodze powiatowej Proszowice – Koszyce w miejscowości Piekary. Nagranie pochodzi z niedzieli, podczas której przez kraj przeszły ulewne deszcze i burze, a wiele regionów zostało zalanych.

 

Przez zalaną drogę spróbował przeprawić się mężczyzna jadący popularnym maluchem. Siła wody była jednak tak duża, że zniosła go na pobocze, skąd kierowca nie mógł się wydostać.

 

Na pomoc mężczyźnie ruszył strażak PSP. Jak wynika z komentarzy internautów wracało do domu, gdyż jemu również zalało posiadłość. To nie powstrzymało go jednak od pomocy drugiemu człowiekowi. Strażak sam pomógł mężczyźnie wydostać się z samochodu, mimo, że w tle widzimy mnóstwo osób, które mogłyby mu pomóc.

 

Poniżej nagranie z całego zdarzenia:

 


Ratowanie kierowcy małego fiata, który podjął próbę przejechania przez zalaną drogę powiatową Proszowice – Koszyce w miejscowości Piekary.Brawo Marcin Kowalski strażak z PSP!Autor filmu: Dominik Marchewka

Gepostet von Grzegorz Cichy am Sonntag, 21. Juli 2019