Mama 4-latki założyła kamerę w pokoju córki. Gdy zobaczyła co ojciec robi z dzieckiem zareagowała od razu!

Małe dzieci wymagają szczególnej opieki i uwagi. Często także w nocy, gdy nie mogą zasnąć. Tak też było w przypadku tej dziewczynki, gdy tata przyszedł do niej w środku nocy. Tym razem było jednak inaczej.

4-letnia dziewczynka miała problemy z zasypianiem i przyzwyczaiła się, że mama lub tata przychodzą na zmianę do niej, aby poczytać bajki na dobranoc. Ukryta kamera w pokoju dziewczyna ujawniła jednak, co tata robił naprawdę. Gdy mama dziewczynki to zobaczyła, musiała zareagować.

 

Film szybko rozprzestrzenił się w sieci. W związku z nim padły pytania, jaka powinna być rola ojca w życiu rodziny, a szczególnie dzieci. Ten filmik pokazuje doskonałą odpowiedź.

 

CZYTAJ TAKŻE: Przed przygotowaniem robisz tak z kurczakiem? Ten BŁĄD może Cię kosztować…

 

Ojciec poszedł do pokoju córki, aby poczytać jej bajkę. Padło na jego kolej, jednak 4-latka mimo wszelkich starań nie mogła zasnąć. Tata już myślał, że zasnęła i próbował wstać i wyjść z pokoju, ale córka znowu się budziła i musiał zaczynać czytać na nowo. W końcu rodzic stwierdził, że zwyczajne środki nie działają i musi spróbować czegoś nowego.

 

Ojciec przeczytał bajkę, dziewczynka zasnęła, a następnie zaczął powoli zsuwać się z łóżka i czołgać po ziemi do wyjścia. To w końcu zadziałało i dziewczynka nie obudziła się.

 

Żona miała niezły ubaw z męża, gdy oglądała obraz z kamery w pokoju dziewczynki. Zobaczyła, jak mąż czołga się po ziemi i padła ze śmiechu. Jeszcze długo wspominali tą historię.

 

 

 

Źródło: lelum.pl / foto screen Youtube.com Caters Clips