Matka Boża ukazała się w Watykanie? To nagranie zaintrygowało tysiące osób… [WIDEO]

Interpretowanie niewytłumaczalnych racjonalnie zjawisk jest bardzo trudne, ale nie sposób przejść obojętnie wobec tego co miało miejsce nad Watykanem. Tylko właśnie czym lub kim mogła być ta wyłaniająca się z nieba figura. 

 

Z pewnością dla osób wierzących zjawisko, które można było zaobserwować w czasie modlitwy papieża na pustym placu św. Piotra mogło wydawać się znakiem. Jeśli wiele osób zadaje sobie jedno i  to samo pytanie odpowiedź z pewnością gdzieś się znajduje.

 

Być może jest to Maryja, która przyszła pokazać ludziom, że ma ich w swojej opiece. W tym momencie trzeba też wspomnieć, że słowa wypowiedziane przez papieża były mocne i znaczące. Pewne może być, że Ojciec Święty chciał dać wiernym do myślenia, aby ten czas czegoś ich nauczył. Z kolei tajemnicza postać pozostaje zagadką, lecz jej jasne światło może powinno nas oświecić, aby skierować swoje życie na właściwe ścieżki.

 

Smutny i poruszający widok oraz słowa Franciszka na długo zapadną w pamięci wielu osób. Dla wierzących taka wizja może być znakiem, że opatrzność czuwa nad światem. Istnieją też bardziej racjonalne wytłumaczenia, iż był to takowy układ chmur, który sprawił złudzenie optyczne. Można też uznać, iż widok ten powstał z powodu błędu kamery lub powoływać się na inne wytłumaczalne kwestie.

 

La Madonna apparsa in Piazza San Pietro passerà presto

Gepostet von Daniele Maraniello am Freitag, 27. März 2020

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/daniele.maraniello.94

Fot.: YouTube/Yahoo Finance (zrzut ekranu)