Moment grozy w wesołym miasteczku! Dzieci utknęły w najgorszym punkcie szybkiej kolejki [WIDEO]

W jednym z największych parków rozrywki doszło do niecodziennej awarii. Bawiący się goście utknęli na rollercoasterze kilkadziesiąt metrów nad ziemią.

 

Alton Towers to jeden z największych parków rozrywki w Wielkiej Brytanii. Codziennie korzysta z niego wiele osób, jednak grupa użytkowników rollercoastera długo nie zapomni swojej wizyty w parku.

 

Chwilę po starcie kolejki jeden z wagonów zatrzymał się na samym szczycie wzniesienia, około 30 metrów nad ziemią. Zdezorientowani goście myśleli, że zatrzymanie było zaplanowane, jednak gdy zobaczyli, że inne kolejki jeżdżą bez problemu, zaczęli się niepokoić.

 

Natychmiast zostały zatrzymane inne wagoniki, a obsługa uspokajała klientów. Informowali, że pomoc jest w drodze, jednak dotarła dopiero po około 20 minutach. Z relacji obserwujących zdarzenie wynika, że goście byli przerażeni i głośno krzyczeli, mimo zapewnień obsługi o braku powodów do niepokoju.

 

Nie wiadomo co było powodem awarii. Po zdarzeniu właściciele parku rozrywki przeprosiły klientów oraz przekazały rekompensatę w postaci darmowych biletów. Poniżej nagranie, na którym widzimy zaistniałą sytuację:

 

 

Źródło: o2.pl