Motocyklista zniszczył pole. Rolnik postanowił go za to pobić i utopić (WIDEO)

Mistrz świata w motocrossie Artur Puzio postanowił nagrać filmik instruktażowy pokazujący, jak pokonywać wodne przeszkody oraz rowy na motorze. Nie wybrał on jednak najlepiej miejsca na takie nagrania, gdyż robił to na czyimś polu. Właściciel ziemi nie był z tego faktu zadowolony i doszło do bójki między mężczyznami.

 

„Po moich łąkach będziesz, ku**o, rył? Kto ci, ku**a, kazał po moich łąkach jeździć?” tak zwracał się wściekły rolnik do Artura Puzio, który wcześniej jeździł na motorze po jego polach. Właściciel ziemi groził również kamerzyście, który nagrywał wyczyny mistrza świata w motocrossie. Rolnik w końcu zaczął okładać kijami Artura Puzia, a podczas szarpaniny mężczyźni wpadli do wody. Wówczas właściciel uszkodzonych ziemi stwierdził, że utopi motocyklistę.

 

 

 

Mistrz świata w motocrossie udostępnił nagranie z tych wydarzeń w sieci, a na swoim Facebooku napisał: „Rolnik chciał mnie utopić… jak teraz oceniacie fale hejtu za przejechanie 100 metrów po polu… jesteście po prostu za***ci ! Ale do człowieczeństwa wam daleko buraki i niedorajdy życiowe!”

 

Na zachowanie Artura Puzia odpowiedziało środowisko rolnicze. Portal „Świat Rolnika” udostępnił wspomniane nagranie i oznaczył je hasztagiem Artur! #NieNiszczNaszejPracy. Proszono tam także, aby społeczeństwo dbało o uprawy pod długiej suszy. W tej sprawie wypowiedział się także Mikołaj Kołodziejczak szef AGROunii. Stwierdził on, że „To nie tylko niszczenie mienia, ale także zniesławienie grupy społecznej, jaką są rolnicy. Dodatkowo ma to negatywny wpływ na postawy oglądających i propaguje złe zachowania wobec rolników”.

 

Źródło: Sport.pl, You Tube

Foto: You Tube/ MotoGang (zrzut ekarnu)