Mourinho o Polaku. „Jesteś jedynym zawodnikiem, który nie chciał do mnie przyjść”

Jose Mourinho to prawdopodobnie najsłynniejszy trener piłkarski na całym świecie. Portugalczyk przez lata swojej kariery prowadził najlepsze kluby w Europie, w tym sam Real Madryt. W jednym z ostatnich wywiadów, Łukasz Piszczek zdradził, że „The Special One” przekazał mu niezwykłą wiadomość za pośrednictwem Hansa-Joachima Watzke (działacza Borussii Dortmund).

 

Były gwiazdor reprezentacji Polski w latach, gdy Jose Mourinho prowadził hiszpańskiego giganta był uznawany za jednego z najlepszych prawych obrońców na świecie. Nic więc dziwnego, że „Piszczu” był pod obserwacją najlepszych klubów.

 

Zafascynowany grą naszego rodaka w Borussii Dortmund był również portugalski szkoleniowiec, który przekazał Watzke taką informację na temat Łukasza Piszczka

 

– Masz pozdrowienia od Mourinho. Jose przyznał, że jesteś jedynym zawodnikiem, który nie chciał do niego przyjść – miał oznajmić „The Special One”.

 

Lojalność, oddanie barwom, w końcu ludzka twarz Łukasza Piszczka sprawiła, że jest on uwielbiany przez kibiców Borussii Dortmund. Co więcej, skromny chłopak z Goczałkowic stał się legendą tak wielkiego klubu. Z drugiej strony, ciekawe jak potoczyłyby się losy „Piszcza”, gdyby zdecydował się przyjął ofertę Jose Mourinho i trafił na słynne Santiago Bernabeu.

 

Źródło: Facebook (Transfery Piłkarskie)

Foto: Zdjęcie poglądowe/YouTube.com