Na jaw wyszedł ROMANS Zenka Martyniuka. Król disco polo jednocześnie…

Zenon Martyniuk jest teraz na ustach wszystkich, a jego piosenki zna prawie każdy. Ostatnio jednak wyszła na jaw jego tajemnica. Takiego wyznania nikt się nie spodziewał! Czy zawsze był szczery wobec swojej żony? Przeczytajcie koniecznie!

Zenona Martyniuka zna chyba każdy. Jego utwory posiadają miliony wyświetleń i biją rekordy popularności na YouTube.

Jakiś czas temu piosenkarz udzielił wywiadu dla pewnego, znanego magazynu „Party”, zdradził tam jedną ze swoich tajemnic. Opowiedział o swojej żonie Danusi.

 

Wspomniał, że poznał ją na zabawie jednak dopóki nie przekonał się, że jest to kobieta jego życia równolegle spotykał się również z innymi kobietami. Co ciekawe na początku swojej obecnej żonie podał fałszywe imię.

 

Była piękna i ubierała się bardzo kobieco. Nosiła zwiewne sukienki, czółenka. Zakochany przyjeżdżałem do niej autobusem lub autostopem niemal codziennie po szkole i treningach. Ale zanim upewniłem się, że Danusia jest miłością mojego życia, równolegle spotykałem się z innymi dziewczynami.

-wyznał Martyniuk.

 

Pochwalił się też swoim synem Danielem, który skończył Akademię Morską w Gdyni.

 

Jest oficerem nawigacji i na statkach opłynął niemal cały świat, ale widzę, że jest mu ciężko.

-dodał.

 

Zenon Martyniuk dla magazynu Party zdradził swoje plany na przyszłość. Chce otworzyć rodzinny interes – ze swoją żoną pragnie otworzyć restaurację. „Rodzinny Dom”- tak nazywałaby się restauracja.

 

Danusia by zadbała o menu i gotowała dania naszej kuchni regionalnej. Organizacją musiałby się zająć Daniel, bo mój kalendarz jest zapełniony na dwa lata do przodu.

-zaznaczył piosenkarz.

Przypomnijmy, że premiera  filmu o Martyniuku pt. „Zenek” planowana jest na 14 lutego 2020 roku.

 

Spodziewaliście się tak szczerych wyznań po liderze zespołu Akcent? Lubicie Zenona Martyniuka i słuchacie jego muzyki?

 

Źródło: fakt.pl

Foto: zrzut ekranu/ YouTube