Na jaw wyszły nieznane fakty z życia Martyniuka! Fani mogą być w SZOKU

Zenona Martyniuka zna już chyba każdy Polak, a jego piosenki biją rekordy popularności. Teraz na jaw wyszły nieznane dotąd fakty z życia prywatnego muzyka. Fani mogą być w szoku!

Zenona Martyniuka zna już każdy i chyba każdy zna chociaż jedną jego piosenkę. O królu disco polo jest teraz bardzo głośno. Najpierw o filmie dokumentalnym o muzyku – który był szeroko promowany w mediach, niedawno również poinformowano, że o Zenku Martyniuku ma powstać gra komputerowa. W grze, gracze usłyszą jego największe hity.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zenon Martyniuk legendą?! Doczekał się….

Ostatnio na jaw wyszły prywatne informacje dotyczące Zenka Martyniuka, o których wcześniej wiedział tylko on sam i jego najbliżsi. Fani są w szoku i nie do końca są w stanie uwierzyć w to co obiegło media masowego przekazu. Okazuje się, że w najnowszym filmie o Zenku pojawił się…Don Vasyl. W sieci zawrzało. Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał.

 

Jakie relacje łączyły Zenka Martyniuka i Don Vasyla?

 

Tak naprawdę to Zenek się wychował na moich piosenkach, ponieważ jeszcze kiedy zaczynał karierę, to uczył się na moich kasetach. Teraz troszeczkę Marzena Rajkowska dopisywała mu takie teksty polskie do tych moich piosenek.

-powiedział w wywiadzie Don Vasyl.

 

Ale on w ogóle ma taką duszę cygańską, naszą, i ładnie nawet sobie śpiewa i trzeba go szanować, bo jest normalny. (…) On przyjeżdżał do nas, do taborów, do naszych domów przychodził, przyjaźnił się z naszymi Romami.

-dodał.

 

Spodziewaliście się, że legenda disco polo może mieć takie kontakty z Don Vasylem, który znany jest ze śpiewania romskiej muzyki?

 

Źródło: pikio.pl

Foto: zrzut ekranu/YouTube