Nadużycia imigrantów! Szwajcaria nie daje już rady

Ratownicy z całej Szwajcarii są rutynowo zagrożeni i wykorzystywani przez młodzież wywodzącą się ze środowisk migracyjnych.

„Już wiele doświadczyłem, ale to, co dzieje się obecnie w szwajcarskich basenach nie może dłużej trwać.” – powiedział Michel Kunz, prezes Stowarzyszenia Badmeister.

Kunz stwierdził, że na basenach „ścierają się różnice kulturowe”. Niektórzy uważają np, że kobiety nie mają nic do powiedzenia i są agresywni wobec nich.

„Niestety okazuje się, że ci kąpiący się, którzy nie są przychylni kobietom, są często młodymi ludźmi i mężczyznami ze środowisk migracyjnych. Nie są przyzwyczajeni do kobiet udzielających instrukcji.” – dodał.

Wiceprzewodnicząca szwajcarskiego stowarzyszenia Badmeister Sibylle Rykart podkreśliła, że wielokrotnie padła ofiarą ataków oraz gróźb. Doszło nawet do tego, iż została opluta.

To nie wszystko.

Z kolei Lifeguard Alexandra Bürgi również opisała swoje spotkanie z osobami ze środowisk migracyjnych. Bała się. Grupa mężczyzn zaczęła jej grozić. Uciekała, a później wezwała policję.

„Naszym problemem jako ratowników są mężczyźni, zwłaszcza z innym tłem kulturowym. Większość z nich ma od 18 do 22 lat. Ale zaczyna się od 10-latków.” – zapewniła.

Myślicie, że da się jeszcze rozwiązać ten problem?

Źródło: breitbart.com

Foto: Pixabay.com