Naga Anna Mucha owinięta… reklamówką!? Odważne zdjęcie wywołało burzę [FOTO]

Anna Mucha po raz kolejny szokuje. Aktorka znana z częstego publikowania roznegliżowanych zdjęć i ekologicznego podejścia do świata znowu zaskakuje. Tym razem pokazała się w stroju zrobionym z folii. Jak taka stylizacja ma się do ochrony środowiska?

 

Anna Mucha, znana głównie z serialu „M jak Miłość” od dawna kreuje się na osobę dbającą o środowisko. Jeszcze niedawno twierdziła, że foliowych reklamówek nie używa. Tymczasem wczoraj na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym ubrana jest strój z foliowych torebek.

 

Opinie internautów są podzielone. „Wow, wyglądasz w tej kreacji przepięknie”, „Stylizacja pierwsza klasa. Uroda brak liczb.” – piszą fani aktorki. Nie obyło się jednak bez krytyki ze strony osób dbających o środowisko. „Aniu, tylko na tobie jest teraz z 540 torebek foliowych. Jeżeli ta kiecka pójdzie na jakąś akcje dobroczynną, to wtedy rozumiem, bo jak na śmietnik, to kiepsko”, „Foliowa Panna z odzysku 🙂 a tak się mówi o ekologii :)”.

 

Anna Mucha jest kolejną z gwiazd show biznesu, która promuje dbanie o środowisko. Niestety znów potwierdza się fakt, że ekologiczność celebrytów często ma charakter czysto pokazowy, teoretyczny.

 

Na zdjęciu widać Muchę w skromnym foliowym odzieniu. Aktorka często pozuje odsłaniając znaczą część ciała. Jakie są Wasze zdania, hit czy kit?