Najseksowniejsza polska sędzia zaręczona. Wybranek to prawdziwa ekstraklasa! [FOTO]

Choć dla wielu bycie sędzia piłkarskim to zadanie dla twardych facetów,  ta kobieta przełamuje wszelkie stereotypy. Piękna i zdolna Karolina Bojar – najbardziej znana polska sędzia – od kilku lat udowadnia, że świetnie zna się na swym fachu pnąc się coraz wyżej w hierarchii swego zawodu.

Karolina Bojar zyskała popularność w 2017 roku, gdy jej zdjęcie rozeszło się z prędkością światła na Twitterze. Przykuła uwagę nie tylko polskich, ale także zagranicznych mediów. Pisano o niej w Anglii czy Włoszech. I trudno się dziwić.

Dziś poinformowała na swym Instagramie, że przyjęła oświadczyny swego ukochanego.

View this post on Instagram

We want to share our happiness with you! I said YES in the unreal stunning Pileh Lagoon in Phi Phi Island 💍♥️ I’m so lucky to know that our love, exceptional friendship, trainings and long discussions about match situations will last forever 🥰 Love you @danielstefanski_official! Chcemy podzielić się z Wami naszym szczęściem! Powiedziałam TAK w przepięknej, szmaragdowej wodzie laguny Pileh na wyspach Phi Phi 💍♥️ Jestem szczęśliwa na myśl, że nasza miłość, wyjątkowa przyjaźń, wspólne treningi i dyskusje o boiskowych kontro będą trwały wiecznie 🥰 Kocham Cię @danielstefanski_official! #engagement #engagementring #Isaidyes #proposal #magicmoment #love #fiance #PhiPhiIsland #PilehLagoon #Thailand #loveofmylife #holiday #couplegoals #referees #myman #engaged #wedidit

A post shared by Karolina Bojar (@bojarmeow) on

Wybranek jest wprost z ekstraklasy, a dokładnie z Ekstraklasy piłkarskiej, w której sędziuje mecze. To Daniel Stefański. Plotki na temat związku Stefańskiego i Karoliny Bojar nasiliły się ostatnio, gdy oboje wrzucali na swoje InstaStories wideo z wyjazdu do Tajlandii. Okazało się, że relacja między dwójką arbitrów jest bardzo poważna i zaawansowana. Do tego stopnia, że sędzia z Ekstraklasy postanowił poprosić ją o rękę!Wszyscy wolni mężczyźni mogą ogłosić żałobę.

 

se.pl/IG/Red/Fot. YouTube