Nauczycielka spółkowała z PSEM! Zmuszała go do zaspokajania jej – są ZDJĘCIA

45-letnia nauczycielka Stephanie Mikles uprawiała seks ze swoim psem! Policja dysponuje materiałami, w których są zdjęcia i filmy tych dwojga w czasie różnych aktów.

 

Stephanie Mikles z Harford County School w Maryland (USA) została przyłapana na spółkowaniu z psem. Uczyła w amerykańskiej szkole i zajmowała się dziećmi specjalnej troski.

 

Nie wiadomo, kto ją przyłapał, jednak policja utrzymuje, że dysponuje zdjęciami i filmem, na którym widać, jak nauczycielka zmusza jej rodzinnego psa do różnych pozycji seksualnych i zaspokajania jej.

 

CZYTAJ TAKŻE: Brad Pitt znalazł nową miłość? To o 25 lat młodsza aktorka z popularnego serialu (FOTO)

 

Kobiecie grozi 10 lat więzienia, jednak na razie wpłacono tylko kaucję w wysokości 5 tysięcy dolarów. Kobieta utrzymuje, że jest niewinna. Mimo to telewizja ABC podaje, że policja nie ma wątpliwości, że kobieta zmuszała psa do seksu.

 

Szkoła nie komentuje życia prywatnego nauczycieli, nawet w toku tego śledztwa nie zabrała głosu, choć potwierdza, że nauczycielka miała na co dzień do czynienia z dziećmi.

 

Na świecie było już wiele podobnych sytuacji. W ostatnim czasie 26-letni David Z. z Berlina współżył ze swoją suczką dalmatyńczykiem. Utrzymywał, że ją kocha i że to całkiem normalne.

 

 

Źródło: fakt.pl /foto Facebook.com