Nie ma przebacz. Izraelska prasa ostro po meczu z Polską!

Nie tak sobie wyobrażali mecz z Polską kibice i dziennikarze z Izraela. Podbudowani okazałym zwycięstwem z Łotwą (3-0) kilka dni wcześniej, w Warszawie chcieli zdobyć co najmniej jeden punkt. Tym samym srogie lanie jakie sprawili im nasi piłkarze (4-0) wywołało ostre reakcje w tamtejszej prasie, która na swych piłkarzach nie pozostawiła suchej nitki.

Zaledwie 72 godziny po efektownym zwycięstwie nad Łotyszami Polacy wylali kubeł zimnej wody na nasze głowy. Po niezłej pierwszej połowie, w drugiej zostaliśmy rozbici, a nasza drużyna się rozpadła- można przeczytać na łamach sport5.co.il.

Jak dodaje dziennikarz sport1.maariv.co.il:

Nasza drużyna przyjechała do Warszawy pełna wiary w uzyskanie choćby jednego punktu. Jednak pozytywna atmosfera, spowodowana wygraną z Łotwą, została rozbita. Polacy wygrali aż 4:0. Drużyna Andreasa Herzoga została sparaliżowana przez potężną Polskę. Najpierw gola strzelił potężny Krzysztof Piątek, w drugiej połowie bramki dołożyli inni.

Izraelska prasa jest pod olbrzymim wrażeniem klasy polskich gwiazd. Szczególnie chwali się na jej łamach snajpera AC Milan, Krzysztofa Piątka, którego gol na 1-0 zdecydowanie dodał skrzydeł biało-czerwonym. Miejmy nadzieję, ze także także po meczu rewanżowym w Izraelu będą panowały podobne nastroje.