Nie uwierzycie! Babcia wrzuciła dziecko do wrzątku. Dlaczego?

Sadystyczna babcia z USA nie potrafiła uspokoić płaczącej wnuczki. Postanowiła ukarać dziecko zanurzając ją we wrzątku. Kobieta trafiła do aresztu, a stan dziecka jest ciężki. 

 

Jak czytamy na portalu nczas.com do sytuacji doszło w sierpniu w Chattanooga w stanie Tennessee w USA. 2-letnia Kyle została pozostawiona przez rodziców pod opieką babci. Kobieta, która okazała się być sadystką nie potrafiła poradzić sobie z opieką nad dzieckiem.

 

Zdaniem babci dziecko źle się zachowywało, więc postanowiła je ukarać. Jako formę kary wybrała zanurzenie stóp dziewczynki we wrzątku. Spytana o powód swojego postępowania odpowiedziała, że miała gorszy dzień.

 

Dziecko wielokrotnie pozostawało pod opieką babci i nigdy nie dochodziło do podobnych zdarzeń. Jak relacjonuje macocha dziewczynki, tuż po zostawieniu dziecka u babci dostała telefon o szybki powrót. W tle słyszała potworne krzyki 2-latki.

 

Kobietę aresztowano, trwa postępowanie w sprawie oskarżenia o znęcanie się nad dzieckiem. Kwota kaucji, za którą mogłaby wyjść z aresztu wynosi 150 tys. dolarów.

 

Stan dziewczynki jest poważny. Przeszła już 4 operacje, jednak poważne poparzenia na stopach nie goją się. Czekają ją kolejne, drogie operacje, na które rodzice zbierają fundusze. Dziewczynce grozi utrata stóp. Zbiórkę można wesprzeć tutaj.

 

Źródło: Nczas.com