Nie żyje popularny „Kusy” z „Rancza”! Aktor miał ledwie 58 lat!

To przykra wiadomość dla fanów kultowych seriali. Zmarł znany aktor. O jego śmierci pierwszy poinformował Super Express. 

Jako pierwszy smutną wiadomość przekazał Super Express. Zapytana o to Ewa Leśniak z ZASP potwierdziła przykrą informację.

 

Zmarł bowiem znany aktor – Paweł Królikowski. Przez ostatni czas jego życie nie było usłane różami. W 2015 roku przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu. Później przez jakiś czas był w dobrej formie – był jurorem w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, lecz pod koniec 2019 roku trafił do szpitala w ciężkim stanie.

 

Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy.

-powiedziała Nina Terentiew dyrektor Polsatu.

Jak poinformował Super Express aktor zmarł dziś nad ranem. Niedawno zrezygnował ze swojej funkcji prezesa w Związku Artystów Scen Polskich (ZASP).

 

Paweł Królikowski był znanym aktorem. Grał wielu kultowych serialach m.in. jako serialu „Ranczo”, a także w znanej w całej Polsce produkcji pt. „Pitbull.” Zagrał również w filmach:  „Pantarej”, „Długi weekend” oraz „Instynkt”.

 

Źródło: Super Express, Onet.pl