Niepokojące doniesienia z Wielkiej Brytanii! To dramatyczne nagranie zarejestrowano na lotnisku [WIDEO]

W ostatnich dniach, zarówno w Polsce, jak i w innych częściach Europy, służby zmuszone są stawiać opór zagrożeniom jakie niosą ze sobą silne wiatry. Zgodnie z przewidywaniami w ostatni weekend nad tereny Wielkiej Brytanii nadciągnął huragan Dennis, a wraz z nim opady deszczu, którego w niektórych częściach kraju w dwie doby spaść miało tyle, co z reguły w przeciągu miesiąca. Informacje na ten temat przekazał SkyNews, a w internecie pojawiają się również niepokojące nagrania, na których widzimy z jak niebezpiecznym żywiołem mamy w tej sytuacji do czynienia.

 

W sieci udostępniony został zarejestrowany na lotnisku Heathrow materiał, na którym widzimy co robią silne podmuchy wiatru z jednym z największych samolotów świata.

 

Airbus A380 może transportować na swoim pokładzie nawet 800 pasażerów i to właśnie ta maszyna miała poważne problemy przy lądowaniu na brytyjskim lotnisku. Piloci samolotu znoszonego na boki musieli wykazać się zimną krwią, aby wszystko zakończyło się bezpiecznie, kiedy starano się by maszyna spoczęła prawidłowo na pasie.

 

 

Zobacz też:

Polski pilot kontra huragan! Dramatyczne momenty na pokładzie samolotu [WIDEO]

 

 

Źródło: Telewizjarepublika.pl ; Radio Zet ; Tokim.pl ; Twitter/@AeronewsGlobal

Fot.: Flickr