Niepokojące wieści na temat telewizyjnej gwiazdy! Czeka ją ciężka walka o zdrowie i normalne funkcjonowanie…

O jej osobie głośno zrobiło się za sprawą telewizyjnych programów, jednak sławna stała się również dzięki internetowi oraz portalom społecznościowym, na których urywki z jej wypowiedziami, a także sytuacjami, w których brała udział, zyskują sporą popularność wśród widzów. Teraz jednak zaniepokojonych może być spore grono fanów popularnej Dagmary występującej m.in. w programie „Królowe życia”.

 

Programy z udziałem Dagmary Kaźmierskiej na antenie TTV okazały się być udanymi produkcjami, które mają sporo widzów, a sama zainteresowana szybko stała się rozpoznawalną postacią ze świata show-biznesu. Martwić wielu mogą jednak wieści dotyczące zdrowia oraz tego co czeka gwiazdę w najbliższej przyszłości. Właśnie na pytania związane z tymi tematami odpowiadała ona podczas wywiadu udzielonego przy okazji premiery filmu „Bad Boy”, na której pojawiła się i znów znalazła się w spektrum zainteresowania obecnych tam dziennikarzy.

 

Pomimo problemów zdrowotnych i problemów z nogą, Dagmara Kaźmierska zdecydowała się przybyć na premierę filmu autorstwa swojego znajomego reżysera Patryka Vegi. Swoją potrzebę wychodzenia do ludzi argumentowała też jeszcze jednym faktem.

 

– Staram się wychodzić do ludzi, nie siedzieć w domu, bo w domu ludzie umierają. Co będę siedzieć w domu?

– Tłumaczyła gwiazda.

 

W trakcie rozmowy z przedstawicielami mediów, oczywiście nie zabrakło pytań dotyczących problemów zdrowotnych oraz tego co w związku z nimi czeka wkrótce gwiazdę programu „Królowe Życia”.

 

– Z nogami troszkę gorzej, ale tak, jak wspominałam wcześniej – doktor Sawicki jedną nogę uratował, teraz w marcu będzie ratował drugą. Także wszystko będzie okej

– powiedziała Dagmara Kaźmierska.

 

Celebrytka stwierdziła również, że problemy zdrowotne nie są dla niej powodem do zmartwień. Uważa ona, że życie wypełnione jest osobami potrzebującymi pomocy w większym stopniu niż ona sama. Według jej słów można domniemywać, że wierzy ona w pomyślny przebieg operacji, która ją czeka, a przy tym z uśmiechem podchodzi w dalszym ciągu do życia.

 

 

Źródło: Pikio.pl ; TTV

Fot.: Pixabay