Niespotykane zjawisko! Przez huragan wodospad popłynął w GÓRĘ (WIDEO)

Huragan  Ciara grasuje na terenach Wielkiej Brytanii już od paru dni i nie daje mieszkańcom odetchnąć. Powoduje liczne nieprzyjemne zdarzenia i zagrożenia, szczególnie dla samolotów. W Europie zabił już co najmniej pięciu ludzi.

Najwyraźniej także, oprócz zagrożeń, przez huragan Ciara powstają niesamowite zjawiska. Czy kiedykolwiek zdarzyło się komuś zobaczyć, że wodospad płynie do góry?

 

CZYTAJ TAKŻE: Mama 4-latki założyła kamerę w pokoju córki. Gdy zobaczyła co ojciec robi z dzieckiem zareagowała od razu!

 

Wodospad Jenny’s Lum w Szkocji obrócił się do góry nogami i zaczął płynąć odwrotnie w porównaniu do tego co zwykle, bo w górę! Gdzie siła grawitacji? Najwyraźniej siła huraganu zdołała się jej sprzeciwić.

 

CZYTAJ TAKŻE: Przed przygotowaniem robisz tak z kurczakiem? Ten BŁĄD może Cię kosztować…

 

Huraganowi towarzyszyły mocne wiatry i deszcze. Niezwykle niekorzystne warunki atmosferyczne stworzyły niesamowite zjawisko przyrodnicze. Filmik z obróconym do góry nogami wodospadem opublikowała na swoim Twitterze agencja informacyjna Reuters.

 

Już wcześniej obserwowano to zjawisko w przypadku tego wodospadu. Tym razem jednak widok był szczególnie spektakularny. Kiedy pojawiły się silne podmuchy wiatru, to woda zamiast w dół została wypompowana do góry, co wygląda jak dymny komin

 

– powiedział  w rozmowie z Reutersem autor nagrania, Darek Fabel.

 

 

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl / foto Twitter.com Reuters