Nietypowa wersja piosenki Golców! Nie przegap (WIDEO)

Takiego coveru chyba jeszcze nie widzieliście! Nietypowa wersja piosenki „Ściernisca” autorstwa Golców. Zobaczcie sami i oceńcie!

Takiej wersji piosenki Golców „Ściernisca” chyba nikt jeszcze nie widział! Paweł i Łukasz Golec byli tak zachwyceni, że udostępnili tą wersję na swojej oficjalnej stronie na Facebooku.

 

Piosenka wykonana została przez amerykańskich wojskowych. Był to efekt przygotowań The United States Air Force Band. Polscy generałowie mieli odwiedzić Waszyngton.

 

Takie nagranie trafiło niedawno w nasze ręce i musimy przyznać, że jesteśmy w SZOKU. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Gwarantujemy, że takiej wersji „Ściernisca” jeszcze nie słyszeliście!”

-napisali muzycy na Facebooku.

 

Pojawiło się również mnóstwo pozytywnych komentarzy dotyczących takiego wykonania.

 

Zobaczcie i oceńcie sami:

ŚCIERNISCO – USA AIR FORCE BAND

Takie nagranie trafiło niedawno w nasze ręce i musimy przyznać, że jesteśmy w SZOKU 😮🤭 Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu ☺️ Gwarantujemy, że takiej wersji „Ściernisca” jeszcze nie słyszeliście❣️ Dziękujemy amerykańskim żołnierzom służącym na co dzień w The United States Air Force Band, że wybrali właśnie nasz utwór do powitania polskich generałów w Waszyngtonie. To dla nas wielki zaszczyt ❗️ Air Force Band pozdrawiamy 🇵🇱🇺🇸🎻🥰 A Was, kochani Fani, zapraszamy do obejrzenia tego niesamowicie oryginalnego wykonania❤️ Napiszcie w komentarzu, jak Wam się podoba Dziękujemy za filmik: Aga Kowalsky & Josh Kowalsky

Gepostet von GOLEC UORKIESTRA am Mittwoch, 2. Oktober 2019

Podoba Wam się?

 

Źródło: Facebook.com

Foto: zrzut ekranu/ Facebook