Nikt się tego nie spodziewał! Nowe oblicze Magdy Gessler w „Kuchennych Rewolucjach”

Magda Gessler znana jest z programu „Kuchenne Rewolucje” i „Master Chef”. Słynie z ciętego języka i częstej krytyki, szczególnie w „Kuchennych Rewolucjach”. Tym razem pokazała jednak inne emocje.

Magda Gessler w jednym z ostatnich odcinków „Kuchennych Rewolucji” rzeczywiście kogoś pochwaliła! Przyjechała do restauracji Prova Gourmet, którą otworzyli Jagoda i Cristian w Toruniu. Cristian jest Włochem i przyjechał z ukochaną Jagodą do Polski, by otworzyć restaurację. Chcieli serwować w niej włoskie specjały, których nauczył Cristiana jego ukochany wujek. Niestety biznes nie wypalił, a para zaczęła się borykać z kłopotami finansowymi. Wtedy wezwali Magdę Gessler.

 

CZYTAJ TAKŻE: Roksana Węgiel pokazała się na Eurowizji w sukience mini i kozakach. Wygląda na swój wiek? (FOTO)

 

Zwykle w „Kuchennych Rewolucjach” bywa tak, że problem leży zarówno w serwowanych posiłkach, jak i wystroju restauracji. W tym przypadku było jednak inaczej ku zaskoczeniu widzów, a nawet ku zaskoczeniu Magdy Gessler.

 

Magda Gessler postanowiła spróbować pastę Jagody, a także specjał Cristiana, czyli pizzę „gourmet”. Restauracja była dość obskurna i Gessler nie spodziewała się dobrego posiłku…a tu proszę! Była wręcz zachwycona.

 

„Nic dodać, nic ująć, pierwsza klasa. (…) Rzadko się zdarza, żeby w tak obskurnych miejscach znaleźć tak pyszne jedzenie. To jest najlepsza pizza, jaką jadłam w życiu. Masz genialną pizzę, jesteś geniuszem” – zachwycała się Gessler.

 

Rzadko w „Kuchennych Rewolucjach” zdarza się, aby Magda Gessler już na wstępie pochwaliła wszystkie dania serwowane w restauracji. Okazało się, że problemem był wystrój.

 

„Bida, brak powietrza i możliwości oddychania” – podsumowała Magda Gessler.

 

Źródło: pudelek.pl / foto Facebook.com