Nowy program w TVP! [WIDEO] Czy odmieni losy uczestników?

Programy z udziałem Marty Manowskiej zazwyczaj znajdują rzeszę wiernych fanów, którzy śledzą losy bohaterów. Niedawno odbyła się premiera nowego przedsięwzięcia z udziałem lubianej prowadzącej. „Ośmiu wspaniałych to nowa produkcja Telewizji Polskiej.

 

Czy nowy program pójdzie śladami takich produkcji jak: „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”? Odpowiedź no to pytanie poznamy już wkrótce, gdyż w ostatnim czasie na ekranach pojawił się  wyczekiwany odcinek nowego programu.

 

Po zakończeniu pierwszego odcinka „Ośmiu Wspaniałych” w sieci pojawiły się zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze odnośnie zaprezentowanego materiału.

 

Produkcja opisuje zmagania  ośmiu dorosłych mężczyzn po życiowych przejściach, którzy postanowili zdecydować się na ważny krok. Panowie podjęli decyzję, że chcą  odmienić swoje dotychczasowe życie. Program Składa się z 10 odcinków, a pierwszy z nich został zaprezentowany w ubiegły piątek. Oczywiście opinie po emisji były niejednoznaczne, czyli jak zwykle znaleźli się sympatycy i osoby krytykujące.

 

Dla pewnych osób program może stać się iskrą zapalną do zmiany, promykiem nadziei i światłem w trudnych momentach, a inni mogą uznać, że nie przekazuje on dobrych wartości.

 

Drugi odcinek „Ośmiu Wspaniałych”  zostanie zaprezentowany widzom w piątek 27 marca o godz. 20:35 w TVP. W czasie programu uczestnicy będą musieli stworzyć kobietę swoich przy użyciu manekina i damskiej odzieży. Jest to pewnego rodzaju eksperyment psychologiczny, który ma odpowiedzieć na ważne pytanie o relacje z kobietami. Mężczyźni pokarzą w ten sposób jak postrzegają kobiety. W produkcji pojawią się również szybkie randki. Warto obejrzeć, gdyż ten odcinek jest już dziś!

 

 

Ośmiu wspaniałych – zapowiedź odc. 1.

Jak 8 mężczyzn po przejściach zmienić w „OŚMIU WSPANIAŁYCH”❓🤔 Pierwszy odcinek NOWEGO programu już w piątek o 20:35 w TVP1🤩💘 Zaprasza Marta Manowska to ja👄 #BądźmyRazem

Gepostet von Bądźmy Razem. TVP am Mittwoch, 18. März 2020

Źródło: rmf.fm.pl,  https://www.facebook.com/BadzmyRazem.TVP/videos/2664406150511157/

Źródło fot.: Wikipedia Cammons