Odważna sesja Roksany Węgiel! 14-latka pokazuje dużo ciała [FOTO]

Roksana Węgiel coraz odważniejsza. 14 letnia gwiazda wzięła udział w sesji dla magazynu Viva! Opublikowała zdjęcie, na którym widać dużo ciała.

 

Roksana Węgiel to 14 latka, która bardzo szybko robi karierę. W Polsce rozsławiła ją wygrana w programie The Voice Kids, potem zwyciężyła w Eurowizji Junior 2018. Od tego czasu wydała kilka singli i gra koncerty.

 

Niestety okazuje się, że sława szybko uderza młodej nastolatki do głowy. Mimo bardzo młodego wieku fani często zwracają uwagę na jej stylizacje, przez które wygląda na dużo starszą niż w rzeczywistości. Nie inaczej było i tym razem. Młoda wokalistka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z sesju dla magazynu Viva! na którym pokazuje dużo nagiego ciała w stroju kąpielowym.

 

Opinie fanów są podzielone, niektórzy piszą „Znowu masz strój dla jakiejś starszej od siebie kobiety, a ty nią nie jesteś.” czy też „Tak, dalej udawaj dorosłą. Jestem ciekawa na ile będziesz wyglądać kiedy będziesz miała 30 lat”. „Cudownie wyglądasz”, „Śliczna jesteś” – piszą inni.

 

Co myślicie na temat publikowania odważnych zdjęć przez tak młode osoby? Czy to nie za wcześnie?  Poniżej wspomniane zdjęcie: