Ogromne współczucie dla Piotra Żyły. Przekazano oficjalną informację nt. jego żony

To raczej zła wiadomość dla Piotra Żyły. Właśnie przekazano oficjalną informację na temat jego żony i nie jest za ciekawie. 

Właśnie przekazano informację na temat Justyny Żyły. Okazuje się, że żona Piotra Żyły poprowadzi nowy program w telewizji. Na razie nie wiadomo jeszcze jak będzie dokładnie wyglądać program, który poprowadzi. Wiadomo natomiast, że będzie gwiazdą programu, o którą będą walczyli mężczyźni z całej Polski. Jest to program randkowy. Dzięki temu Justyna Żyła będzie mogła znaleźć nową miłość.

 

O serce Justyny będzie walczyło kilku kandydatów z całej Polski. Kto wie, może wśród nich Żyła znajdzie swoją drugą połówkę.

-mówi osoba związana z produkcją programu.

 

Wiele osób twierdzi również, że udział Justyny Żyły w programie może być miejscem, gdzie kobieta będzie prać brudy i zdradzać tajemnice z życia prywatnego.

 

Ogromne współczucie dla Piotra Żyły, nie wiadomo, czy Justyna nie zacznie znowu wyciągać intymnych spraw z przeszłości.

-mówi osoba z otoczenia Piotra Żyły.

 

Na razie nie znamy daty dokładnej premiery, ale premiera na pewno będzie miała miejsce jeszcze w tym roku. Program emitowany będzie na antenie Active Family.  Zdjęcia rozpoczną się wiosną.

 

Przypomnijmy, że Justyna Żyła całkiem niedawno prowadziła już program pt. „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”, który również pojawił się na antenie Active Family. Osobom biorącym udział w programie pomagała rozwiązywać problemy nie tylko małżeńskie, ale także rodzinne. Niestety program trwał tylko jeden sezon i nie nakręcono już kolejnych części.

 

Jak widać na nowy program nie trzeba było długo czekać.

Jesteście ciekawi nowej produkcji? Myślicie, że program spodoba się widzom?

 

Źródło: RadioZet

Foto: zrzut ekranu/ YouTube