Okropne! 18-latka zgwałcona w drodze do szkoły!

18-letnia młoda kobieta została wciągnięta do lasu w Mülheim an der Ruhr w Niemczech i tam zgwałcona przez grupę pięciu innych nastolatków w wieku 12-14 lat.

Miejscowi znaleźli ranną kobietę w ogrodzie. Zaopiekowali się nią. Na widok świadków zdarzenia sprawcy gwałtu rzucili się do ucieczki.

Według policji podejrzani to pięciu chłopców, ale każda z ich ról w zbrodni nie została jeszcze ustalona. Wiadomo, że jeden z nich do 14-latek. Po przesłuchaniu zostali przekazani pod opiekę rodziców.

Miasto nie chce, aby chłopcy brali udział w jakichkolwiek zajęciach szkolnych, podczas gdy dochodzenie jest w toku i poprosiło o zwolnienie ich z obowiązkowej obecności.

18-letnia kobieta jest leczona w szpitalu i otrzyma dalszą pomoc policyjną. Policja odmówiła dalszego komentarza w celu ochrony ofiary podczas dochodzenia. Jeden z 14-letnich chłopców był już znany policji jako ofiara wcześniejszego przestępstwa. Jakiego? Nie wiemy, gdyż policja nie udzieliła bardziej szczegółowych informacji.

W Niemczech dzieci poniżej 14 roku życia nie ponoszą odpowiedzialności karnej i dlatego nie mogą być ścigane.

Służby socjalne będą teraz współpracować z dwiema rodzinami 12-letnich chłopców. Po tej haniebnej zbrodni Związek Policyjny apeluje o obniżenie wieku odpowiedzialności karnej, aby umożliwić ściganie młodszych sprawców.

Źródło: voiceofeurope.com

Foto: Pixabay.com