Oskarżył gwiazdora o molestowanie. Zmarł tuż przed złożeniem zeznań!

Były masażysta oskarżył o molestowanie Kevina Spacey, aktora znanego między innymi z roli słynnego Franka Underwooda z serialu „House of Cards”. Oskarżyciel miał zeznawać w sądzie, jak się jednak okazuje sąd został poinformowany o jego śmierci. 

 

Oskarżyciel był masażystą, który chciał zachować anonimowość. Oskarżył aktora o molestowanie rok temu. Do zdarzenia miało dojść w 2016 roku w rezydencji Spacey’a, podczas prywatnego masażu. Gwiazdor rzekomo miał zmusić masażystę do dotykania genitaliów.

 

Mimo sprzeciwu aktora w maju tego roku sąd wydał zezwolenie na kontynuowanie sprawy. Oskarżyciel miał złożyć zeznania w sądzie, jednak niespodziewanie zmarł. Nie wiadomo jeszcze co jest przyczyną śmierci.

 

Afery związane z molestowaniem poważnie odbiły się na karierze aktora, a zaczęły w 2017 r. Jego współpracownicy wystosowali przeciwko niemu ponad 30 oskarżeń o molestowanie seksualne. Jeden z oskarżycieli, 18-latek, w lipcu tego roku wycofał oskarżenie, jakoby aktor miał go upić i molestować. Z powodu szumu medialnego aktor stracił pracę w serialu „House of Cards”.

 

Źródło: nczas.com