Parycja Kazadi chciała przestraszyć swojego chłopaka! [WIDEO]

Znana aktorka i prezenterka telewizyjna Patrycja Kazadi wpadła na zabawny pomysł, aby przestraszyć swojego chłopaka. Znana ze świata show-biznesu postać zapomniała jednak o bardzo istotnym szczególe. Sprawdźcie koniecznie nagranie!

 

Nagranie wyszło bardzo zabawnie, a wielu fanów komentowało pozytywnie dobry humor aktorki. Życie na świeczniku opinii publicznej z pewnością ma wiele wad oraz zalet, ale jak widać Patrycja potrafi nadal rozbawiać swoich fanów.

 

Patricia Kazadi  planowała nastraszyć swojego chłopaka i nagrać to zdarzenie. Aktorka zapomniała jednak, że nie posiada chłopaka! Warto zobaczyć nagranie, gdyż Patrycja ma wyjatkowy dystans do samej siebie. Czy Wam podoba się taki sposób na oderwanie od rzeczywistości w czasie pandemii?

 

Nagranie znalazło wielu zwolenników, którzy zaczęli komentować pomysł aktorki. Po wyrażanych przez internatów opiniach można śmiało zaliczyć ten pomysł do udanych.

 

Każdy kontakt z ludźmi, którzy są daleko sprawia wielu osobom radość. W tym szczególnym czasie warto otworzyć się na drugiego człowieka, aby zobaczyć to czego być może nie dostrzegamy na w codziennym zabieganym życiu.

 

View this post on Instagram

😜🌸 na dobranoc 🌸😜

A post shared by 🎬🎼PATRICIA KΛZΛDI (@kazadi_official) on

 

 

Źródło: se.pl

Źródło fot.: Instagram/kazadi_official, Wikipedia Cammons