PILNE! Poszukiwana 16-letnia Polka! „Korespondowała ze starszym mężczyzną”

Brytyjskie i amerykańskie media rozpisują się na temat zaginięcia 16-letniej Polki, która najprawdopodobniej korespondowała ze starszym Brytyjczykiem i to z nim uciekła do Londynu.

16-letnia Polka z Nowego Jorku jest poszukiwana przez amerykańskie i brytyjskie służby. O zaginięciu Polki piszą media na całym świecie. W śledztwo włączył się już także Krzysztof Rutkowski.

 

Jak informuje portal Metro nastolatka poleciała do Londynu, aby prawdopodobnie spotkać z dużo starszym od niej Brytyjczykiem, którego poznała w internecie.

 

W sobotę wyleciała z lotniska im. Johna F. Kennedy’ego samolotem, który wylądował w Wielkiej Brytanii w poniedziałek rano.

-poinformowała rzeczniczka policji w Nowym Jorku.

 

Podejrzewa się, że Polka za swój bilet zapłaciła gotówką, jednak wciąż nie wiadomo jak udało jej się zdobyć pieniądze. Co ciekawe po zakupie biletów nie ma śladów. Policja z Nowego Jorku twierdzi, że dziewczyna ukradła rodzicom kartę kredytową.

 

Wujek dziewczyny sądzi, że została zwabiona do Londynu przez starszego mężczyznę, z którym korespondowała.

 

Znaleziono także wiadomości, z których wynika, że 16-letnia Wiktoria kontaktowała się ze starszym mężczyzną i kilkoma, innymi osobami.

 

Z korespondecji można wywnioskować, że zafascynowała się Londynem i chciała się tam przenieść.

-powiedział wujek.

 

Victoria poznała starszego od siebie mężczyznę poprzez Internet. Apelujemy by natychmiast zgłosił się do nas dzwoniąc na nasz numer alarmowy +48 600 007007 lub najbliższy posterunek policji w Wielkiej Brytanii. Tylko takie działanie może zakończyć jego obecne problemy.

-powiedział Krzysztof Rutkowski.

Źródło: londynek.net, nczas.com

Foto: Facebook.com