PILNE! Prokuratura wydała ważny komunikat ws. śmierci Woźniaka-Staraka

Pojawiła się ważna decyzja dotycząca śledztwa znanego producenta filmowego – Piotra Woźniaka Staraka. Prokuratura wydała komunikat.

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak utopił się w jeziorze Kisajno na Mazurach. Pływał motorówką. Motorówka nagle przewróciła się. Prawdopodobnie producent filmowy zaplątał się o śrubę motorówki, co spowodowało, że został mocno ranny. W ostatnim rejsie towarzyszyła mu nazywana przez media „27-letnią tajemniczą mieszkanką Łodzi”, która jak dowiedział się Super Express była nowo poznaną koleżanką w dzień wypadku. Jak doniósł tabloid 27-letnia Ewa O. przeżyła wypadek, ale jest w złym stanie psychicznym. Wspiera ją jej partner – Filip.

 

Wczoraj odbyła się również msza żałobna za producenta, na której pojawiło się wiele znanych twarzy, w tym rodzina i przyjaciele.

 

Teraz Prokuratura Okręgowa wydała bardzo ważny komunikat.

 

29 sierpnia 2019 r. Prokuratura Okręgowa w Olsztynie przejęła z Prokuratury Rejonowej w Giżycku śledztwo w sprawie wypadku w ruchu wodnym ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w dniu 18 sierpnia 2019 r.

– poinformował Krzysztof Stodolny – rzecznik prasowy prokuratury okręgowej.

 

To nie wszystko.

 

Przejęcie postępowania związane jest ze znacznym oddźwiękiem społecznym, w związku z przedmiotowym śledztwem.

-dodał rzecznik.

 

Lubiliście produkcje filmowe Piotra Woźniaka-Staraka?

 

Źródło: nczas.com

Foto: Facebook.com