PILNE! Zgłoszono ładunki wybuchowe! Trwa ewakuacja centrów handlowych

Wiadomość z ostatniej chwili! Służby w różnych miastach otrzymały zgłoszenia o podłożeniu ładunków wybuchowych. 

Funkcjonariusze informują, że to nie żart, a zagrożenie jest jak najbardziej realne. Rozpoczęto już ewakuację centrów handlowych w Bydgoszczy. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o podłożeniu ładunków wybuchowych. Czy informacja jest prawdziwa? Na razie nie mamy szczegółowych informacji, jednak funkcjonariusze podeszli do sprawy na poważnie i z pełnym profesjonalizmem. Proszą, aby nie bagatelizować niebezpieczeństwa.

 

CZYTAJ TAKŻE: Ten filmik stał się hitem internetu! Nie uwierzysz, co zrobił ten dziadek (WIDEO)

 

Służby ratunkowe otrzymały parę godzin temu zgłoszenie o podłożeniu ładunków wybuchowych. Ewakuacja centrów handlowych wciąż trwa. Obecnie w Bydgoszczy przeprowadzana jet masowa ewakuacja takich galerii jak: Zielone Akrady, CH Focus, Galeria Pomorska oraz Outlet na Fordońskiej. Bydgoscy funkcjonariusze informują, że inne miasta otrzymały podobne zgłoszenia.

 

CZYTAJ TAKŻE: Mama 4-latki założyła kamerę w pokoju córki. Gdy zobaczyła co ojciec robi z dzieckiem zareagowała od razu!

 

AKTUALIZACJA: Podobne zgłoszenia otrzymały służby w innych dużych miastach. TO NIE SĄ ĆWICZENIA!

Ewakuacja centrów handlowych w Bydgoszczy! Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o podłożeniu ładunków wybuchowych! Trwa ewakuacja Zielonych Akrad, CH Focus, Galerii Pomorskiej oraz Outletu na Fordońskiej! Więcej informacji wkrótce!

 

-napisano na stronie Bydgoszcz 998 na Facebooku.

 

Źródło: Facebook.com