Po 93-latach wreszcie dopadła ją policja. Wszystko dlatego, że wrobiła ją wnuczka!

Policja zatrzymała i osadziła w areszcie 93-letnią mieszkankę Manchesteru. Choć nie popełniła ona żadnego przestępstwa…Została aresztowana na własne życzenie.

93-letnia Josie Birds ułożyła sobie listę rzeczy, które chce zrobić zanim umrze. Jedynym z nich było aresztowanie przez policję. Chciała zobaczyć, jak to jest być zatrzymanym, gdyż przez całe życie nie popełniła żadnego przestępstwa.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Małpy krzyczały z bólu! Wyszło na jaw nagranie z niemieckiego laboratorium (WIDEO)

 

 

Wnuczka Josie Birds zadzwoniła na policję z pytaniem, czy mogą aresztować jej babcię i przewieźć na jeden z posterunków. Ci postanowili wywołać uśmiech na twarzy starszej kobiety i pomóc w wykreśleniu jednego punktu z listy.

 

Wielkie podziękowania dla policji w Manchesterze za dzisiejsze „aresztowanie” mojej babci Josie. Ma 93 lata, jej zdrowie podupada i chciała zostać aresztowana, zanim będzie za późno. Babcia ma złote serce i bardzo się dziś cieszyła. Dziękujemy za spełnienie jej życzenia – napisała Pam Smith wnuczka Josie Birds.

 

Nie jest to pierwsza taka akcja. W marcu 104-letnia Angielka Anne Brokenbrow
postanowiła złamać prawo, ponieważ nigdy tego nie zrobiła.  Chciała być aresztowana i zabrana na sygnale radiowozem. Jej marzenie też się spełniło.

Źródło: onet.pl/ foto Twitter.com