Polska policja wygrała internet! Zaorała Justynę Żyłę z uśmiechem [FOTO]

Polska policja odniosła się do słów byłej żony Piotra Żyły, Justyny. Pokazała jak można z uśmiechem wytłumaczyć, że ich instytucja nie jest obiektem do drwin.

 

Co właściwie się stało? Justyna Żyła udzieliła wywiadu w którym uznała, że służba w policji jest bardziej uwłaczająca godności człowieka niż sesja w Playboyu. Celebrytka jest kolejną kobietą, która za pieniądze rozebrała się dla popularnej gazety. W ten sposób chce przedłużyć swoją popularność.

 

W jednym z wywiadów Żyła została spytana jak wytłumaczy rozbierają sesję dla Playboya swojemu dziecku. Na to odparła, że jej syn stwierdził, że bardziej wstydziłby się gdyby jego mama pracowała w policji.

 

Polska policja nie została dłużna. Znana pod tą nazwą na Facebooku z błyskotliwych wpisów odpowiedziała Żyle. Nie odniosła się wcale do jej wątpliwej kariery, którą zbudowała na fałszywych oskarżeniach o romans i fatalnym występie w Tańcu z Gwiazdami.

 

Pokazała jednak jak policja podchodzi do najmłodszych publikując serię zdjęć, na których funkcjonariusze uczą i bawią dzieci. Jak czytamy we wpisie:

 

„Pani Justyno, serdecznie zapraszamy do nas z synem. Warto zobaczyć, jak dzieci żartują i uśmiechają się do policjantów (kilka zdjęć poniżej). Może lepiej, niż Pani to robiła, wytłumaczymy mu, że jak będzie na przykład potrzebował szybkiej pomocy to może o nią poprosić każdego policjanta, zatrzymać radiowóz czy zadzwonić pod nr 997”.

 

W ten sposób policjanci obalili narrację, że praca w policji jest uwłaczająca czy też źle postrzegana przez dzieci. Na jednej z fotografii (na której policjant zbija żółwika z chłopcem) widzimy sobotni marsz równości z Białegostoku.

 

Wpis zebrał świetne reakcje. Użytkownicy Facebooka przyznają rację Polskiej Policji i doceniają kulturalny sposób odpowiedzi na niemiły przytyk. Poniżej opisywany post:

 


Pani Justyno, serdecznie zapraszamy do nas z synem. Warto zobaczyć, jak dzieci żartują i uśmiechają się do policjantów…

Gepostet von Polska Policja am Donnerstag, 25. Juli 2019