Polska: Spowodowali wypadek i uciekli. Kobieta wykrwawiła się w męczarniach

Tragiczną śmierć poniosła 42-letnia kobieta z Brodnicy w kujawsko-pomorskim. Jechała samochodem z dwoma pijanymi mężczyznami. Uderzyli w drzewo po czym uciekli z miejsca zdarzenia, zostawiając kobietę w szczerym polu.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj późnym wieczorem niedaleko Brodnicy w województwie kujawsko-pomorskim. Około godziny 22 policja otrzymała zgłoszenie o wypadku samochodowym w okolicy miasta. Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze zastali jedynie rozbity, opuszczony samochód oraz ślady krwi, co wskazywało, że ktoś został ranny.

 

Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwani. Po kilkudziesięciu minutach znaleźli dwóch mężczyzn w wieku 30 i 39 lat. Mimo, że baj byli pijani, żadnemu z nich nic się nie stało. Jeden z nich kierował autem, a drugi był pasażerem.

 

Funkcjonariuszom udało się ustalić, że w samochodzie była również kobieta. Mężczyźni przyznali, że wyciągnęli ją z samochodu i zostawili na polu, po czym uciekli z miejsca zdarzenia. Nie potrafili jednak wskazać miejsca w którym kobieta się znajduje.

 

Policjanci odnaleźli kobietę około 2 w nocy. Mimo natychmiastowej reakcji nie przeżyła. Kierowca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, odpowie za spowodowanie śmiertelnego wypadku i grozi mu 12 lat więzienia. Pasażer natomiast może spędzić w więzieniu 5 lat za nieudzielenie pomocy rannej i pomoc w ukryciu śladów przestępstwa.

 

Źródło: o2.pl
Fot.: Zdjęcie poglądowe