Powstanie film o Korze. Wiemy kto może zagrać główną rolę

Film o Korze to coś dla fanów legendarnej gwiazdy. Wiemy kto może zagrać główną rolę. 

Od śmierci Kory mija rok. Śmierć ta była szokiem dla wielu środowisk. Wszyscy żegnali legendarną wokalistkę. Kora zmarła pod koniec lipca na raka jajników w wieku zaledwie 67 lat.

Jak się okazuje ma powstać film o życiu piosenkarki. Powiadomił o tym jej mąż Kamil Sipowicz. Na początku w mediach pojawiły się spekulacje o filmie biograficznym dotyczącym życia Kory. Teraz Sipowicz potwierdził, że trwają rozmowy na temat filmu fabularnego.

Oficjalnie nie wiadomo na razie kto zagra główną rolę. Jednak jak nieoficjalnie dowiedział się Super Express, szansę na to, aby zagrać rolę filmie mają na ten moment tylko dwie aktorki. Są to: Magda Cielecka i Olga Bołądź.

Prasa zapytała o to męża zmarłej piosenkarki. Odpowiedział, że tak naprawdę nic nie jest jeszcze przesądzone. Aktualnie proponują mu wiele aktorek, ale nie będzie ogłaszać tego oficjalnie.

„Padają różne propozycje, ale nie będę wymieniał konkretnych nazwisk. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktokolwiek mógł zagrać Korę.” – zaznaczył Kamil Sipowicz.

Będziecie oglądać film jeśli takowy powstanie? Według nas może być bardzo interesujący.

Źródło: o2.pl, Super Express

Foto: zrzut ekranu/ YouTube