Przerażające nowe fakty: Ojciec Dawida wysłał tajemniczą wiadomość! Chciał zabić syna!?

„Już nigdy nie zobaczysz syna” – oto treść wiadomości sms, którą Ojciec 5-letniego Dawida miał wysłać do swojej żony ok. 2 godziny przed śmiercią o 18.50. Ten fakt rzuca na sprawę nowe światło. Ojciec chłopca mógł próbować go zabić lub porwać.

 

Przypomnijmy, w środę ok. godziny 17.00 mężczyzna zabrał syna z domu i ruszyli w drogę do Warszawy do matki Dawida. Niestety na miejsce nie dojechali, a ojciec chłopca popełnił samobójstwo rzucając się pod pędzący pociąg. Chłopiec przepadł, a policja odnalazła tylko samochód, którym wcześniej obaj mieli jechać.

 

Pewne jest, że 43-latek nie żyje. Nie wiadomo wciąż co z jego synem, 5-letnim Dawidem, który przepadł w trakcie zdarzenia. Szuka go kilkuset funkcjonariuszy, jednakże nadal nieskutecznie. Wraz z upływem czasu maleją szanse na przeżycie Dawida, jednakże sms „już nigdy nie zobaczysz syna” rzuca nowe światło na sprawę. Sugeruje, że ojciec mógł usiłować porwać chłopca lub nawet go zabić, ewentualnie porzucić z dala od miast i ludzi.

 

Policja apeluje do wszystkich, który mogą w jakikolwiek sposób pomoc w odnalezieniu małego Dawida o natychmiastowe zgłaszanie się do każdego komisariatu lub telefon.