Przerwa w emitowaniu „Pierwszej miłości ” Czy to wina koronawirusa?

Cały świat, w tym również Polska mierzy się ze skutkami rozprzestrzeniania koronawirusa. Pandemia przekłada się na różne aspekty życia społecznego, a przy tym również ma wpływ na kulturę i rozrywkę. Jak się okazuje, może mieć  także znaczące skutki dla fanów znanego serialu, który polskie rodziny oglądają  od wielu lat.

 

Na planie serialu „Pierwsza miłość” zdjęcia zostały wstrzymane z powodu Pandemii koronawirusa. Widzowie poznali wiadomość, kiedy zostanie pokazany ostatni odcinek tej produkcji.
„Pierwsza miłość”  to serial, który odbiorcy Polsatu śledzą już od 16 lat.  Widzowie nieprzerwanie towarzyszą bohaterom. Z przykrością  przekazujemy wiadomość, że w trosce o bezpieczeństwo, zaprzestano nagrywania.”Pierwsza miłość” już niedługo zniknie z anteny, gdyż ilość nagranych wcześniej odcinków się skończy.

 

 

Fani seriali będą musieli wykazać się zrozumieniem i cierpliwością, aby zobaczyć nowe zmagania swoich ulubionych postaci. Pojawia się pytanie, a więc kiedy pojawi się ostatni odcinek „Pierwszej miłości”?  Otóż ostatni nowy odcinek tej produkcji zostanie wyemitowany 16 kwietnia.

W rozmowie z „Wirtualnymi Mediami” prezes ATM Grupy Andrzej Muszyński ustosunkował się do tej sprawy:  Ze względów na epidemię wstrzymane zostały zdjęcia na planach. Oznacza to w praktyce, że większość zamówień telewizyjnych do ramówki wiosennej nie zostanie zrealizowana w całości. Dotyczy to zwłaszcza seriali emitowanych w trybie codziennym 

 

Widzów seriali zachęcamy do emocjonowania się aktualnie prezentowanymi wydarzeniami. Należy docenić rzeczy z codziennej rutyny przed kwarantanną, póki one jeszcze są obecne. Z pewnością telewizja w miejsce zdjętych z anteny seriali umieści kultowe filmy, które będą zajmowały wieczory w rodzinnym gronie.

Źródło: msn.com.pl, Polsat

Źródło fot.: Pixnio