Przez 4 lata pisała SMSy do zmarłego ojca. W rocznicę śmierci dostała od niego wiadomość

Niesamowita historia Chastity Patterson porusza serce i wzrusza do łez. Przez 4 lata pisała SMSy do zmarłego ojca, aż w końcu dostała od niego wiadomość.

 

Chastity Patterson bardzo tęskniła za ojcem i szukała kontaktu z nim. Zdecydowała się więc pisać na jego numer SMSy. Robiła to codziennie przez 4 lata. Opowiadała mu o swoim życiu, rozstaniach, nowotworze i studiach. Ale nie spodziewała się, że kiedykolwiek jej odpowie. W dniu rocznicy śmierci ojca napisała: „odkąd straciłam ojca nie ma dnia, żebym za nim nie tęskniła”.

 

CZYTAJ TAKŻE: 5-metrowy krokodyl POŻARŁ dziecko! Jego szczątki znaleziono w ciele gada

 

Ku jej wielkiemu zdziwieniu dostała odpowiedź zwrotną. Nie był to jednak jej ojciec, a nowy posiadacz numeru. Okazało się, że akurat 4 lata temu mężczyzna sam stracił córkę w wypadku samochodowym i bardzo się o to obwiniał. Od załamania uchroniły go i trzymały przy życiu właśnie codzienne wiadomości od Chastity Patterson. W 4 rocznicę śmierci jej ojca odpisał: „cześć kochanie, nie jestem twoim ojcem, ale przez ostatnie cztery lata odbierałem wszystkie twoje wiadomości”. I opowiedział swoją historię. Twierdzi, że to nie był przypadek i Bóg maczał w tym palce – „wiem, że to wiadomość od Boga”.

 

 

Źródło: deon.pl / foto Facebook.com