Raper znowu w niebezpieczeństwie?! Musi uciekać!

Na łamach naszego portalu kilka dni temu pisaliśmy o opuszczeniu murów więzienia przez Daniela Hernandeza, który posługuje się pseudonimem artystycznym „6ix9ine”. Muzyk usłyszał 9 zarzutów w tym: wielokrotne przestępstwa z użyciem broni palnej, handel heroiną, fentanylem, ecstasy, amfetaminą, marihuaną, wymuszanie haraczy oraz pomoc w usiłowaniu zabójstwa innego rapera, Chiefa Keefa. Początkowo mówiło się o 47 latach przesiedzianych za kratkami jako o minimalnym wyroku. Mimo wizerunku gangstera i bandyckich teledysków postanowił pójść jednak na współpracę z wymiarem sprawiedliwości, „sprzedając” resztę członków gangu. Można mówić o cudzie. Dzięki działaniom jego prawnika wyrok został skrócony do 2 lat pozbawienia wolności, w tym 13 miesięcy, które przesiedział areszcie przed ogłoszeniem wyroku, wliczają mu się do kary.

 

Raper niedawno wyszedł z więzienia pod pretekstem panującej epidemii. Prawnik Tekashiego napisał wniosek do sądu, w którym mówił o astmie muzyka, która przy panującej pandemii mogłyby być dla niego bardzo niebezpieczna. Obecnie odbywa areszt domowy. W dniu jego urodzin, po długiej przerwie do sieci trafił jego nowy utwór „GOOBA”, który okazał się absolutnym hitem.

 

6ix9ine bije wszelkie rekordy w Internecie. W ciągu jednej doby jego klip zrobił 43,5 mln wyświetleń. Ustanowił przy tym nowy rekord świata, który do tej pory należał do utworu „KILLSHOT” Eminema. Również na Instagramie raper osiąga najlepsze wyniki. Świadczy o tym fala nowych obserwujących, czy kolejny rekord świata.. Tym razem chodzi o ilość osób będących podczas na jego transmisji na żywo w jednym momencie. Ta przekroczyła 2 miliony i jak podaje autor kanału na YouTube „TraPL”, Hernandez poprzedni rekord pobił ponad pięciokrotnie. „Bohater” naszego artykułu na streamie tłumaczył  m.in. dlaczego został „kapusiem”. „Tęczowowłosy” nazywa się „największym artystom świata” oraz królem Nowego Jorku”. Na jednym z portali społecznościowych umieścił swoje zdjęcie z balkonu, na którym trzyma pliki pieniędzy.

 

View this post on Instagram

DESCRIBE ME IN ONE WORD 🤔

A post shared by IM BACK AND THEY MAD (@6ix9ine) on

 

6ix9ine zawsze budził kontrowersje i miał wielu wrogów. Liczba ta zwiększyła się, kiedy postanowił „sprzedać” resztę swoich kompanów, dlatego adres jego zamieszkania ma nie być znany ludziom, dla jego bezpieczeństwa. Tak się jednak nie stało. Sąsiadka Tekashiego widząca go na balkonie opublikowała w Internecie film, na którym widać artystę i jego miejsce pobytu. Zaraz po tym został on przeniesiony w inne miejsce, lecz nie na długo. Tym razem nowe miejsce zamieszkania rapera zdemaskowały jego samochody, które znajdowały się na jego podwórku. Czy to oznacza, że raper do końca życia będzie musiał się ukrywać, zmieniać adresy i żyć w ciągłym strachu o swoje życie?

 

Poniżej zamieszczamy artykuł o 6ix9inie, w którym bardziej zagłębialiśmy m.in. w przeszłość artysty:

Raper opuścił więzienie z powodu epidemii. Znów dał o sobie znać!

 

Źródło: YouTube/TraPL, Wikipedia, glamrap, hiphopngidystop.pl, eska.pl, Instagram

Fot: YouTube/ WORLDSTARHIPHOP (zrzut ekranu)